INFORMACE

Výroba, značka, o společnosti

Rilling je moderní továrna s německým systémem výroby. Aplikace zkušeností německého majitele. Lokace továrny je ve městě Krosno Odrzańskie na hranici Německa a Polska. Továrna disponuje výrobní linkou s moderními a špičkovými technologiemi pro výrobu chladících zařízení.

Kontakty

Naši kamennou prodejnu najdete na adrese: Ondrova 9, 635 00  Brno

Tel.:      +420 546 223 099
Mobil:   +420 603 821 268
E-mail:  info@gastroform.cz

Proč nakupovat u nás

Firma GASTROFORM, s.r.o. je společností s dlouholetou tradicí v oblasti prodeje a dodávek gastronomického zařízení. Na trhu profesionálních gastronomických technologií podnikáme od roku 1997. Soustředíme se na kvalitní a spolehlivé výrobky. Naši zkušení odborníci v oblasti prodeje a servisu Vám ochotně poradí s výběrem vhodného zařízení.

Obchodní podmínky

Tyto Všeobecné obchodní podmínky upravují vztahy mezi smluvními stranami kupní smlouvy, kdy na jedné straně je společnost GASTROFORM, s.r.o., IČ 01637801, DIČ CZ01637801, se sídlem Ondrova 159/9, 635 00 Brno, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném u Krajského soudu v Brně - oddíl C, vložka 78901 jako prodávající a na straně druhé je kupující.

Platební podmínky

Akceptujeme platbu hotově, dobírkou nebo bankovním převodem tedy platbu předem. V případě státních a příspěvkových organizací také fakturou se splatností 14 dní. Na kamenné prodejně v Brně nelze platit kartou.

Ochrana osobních údajů

Provozovatel internetového obchodu www.rilling.cz se zavazuje, že Vaše osobní údaje neposkytne v jakékoli podobě třetí straně. Vaše data budou dle zákona zabezpečena a použita pouze při komunikace mezi prodávajícím a kupujícím.

Doprava

Profesionální gastro chladničky Rilling doručujeme pomocí přepravní společnosti Toptrans. Výrobky jsou zabaleny v dřevěném bednění a opatřeny indikátorem proti naklonění chladničky/mrazničky. Výrobky expedujeme z centrálního skladu v Brně. Chladničky doručuje přepravní společnost pomocí auta s hydraulickým čelem.

Záruční a pozáruční servis

Pro zboží, které bylo zakoupeno na našem internetovém obchodě poskytujeme kompletní záruční a pozáruční servis. Disponujeme vlastním servisním oddělením a skladem náhradních dílů pro opravy a údržbu technologie Rilling Servis chladících technologií Rilling provádíme zpravidla na místě u zákazníka.

Reklamace zboží

Přejete si reklamovat zboží?

Nejprve nám reklamaci sdělte telefonicky na 546 223 099, 603 821 268 nebo e-mailem na info@rilling.cz. Dohodneme se s Vámi na dalším postupu.

Stránka 1 z 1 - 9 položek celkem